MUSTAFA KOZANLI MÜHENDİSLİK MAKİNA ELEK. ELEKT. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

2002 yılında faaliyete geçen firmamız , lineer hareket teknolojisinde makina imalatçılarına proje desteği vermeyi amaç edinmiştir.
Kozanlı Mühendislik 2002 yılında Bursa / Küçük Sanayi 34.blokta 15 m² alanda kurulmuş olup, lineer hareket teknolojisinde makina imalatçılarına proje desteği vermeyi amaç edinmiştir.
Geride kalan süreçte başta otomotiv sektörü ile birlikte özel / genel makine imalat sektörüne ve CNC makine kullanıcılarına verdiğimiz kaliteli ve güvenilir hizmet, bizleri 2.000 m² alanda 35 kişilik kadro ile çalışır konuma getirmiştir.
Hassas ürünler olan lineer hareket sistemlerinin metal talaşı, toz, soğutma sıvısı v.s. gibi etkenlerden korunması gerekmektedir. "Kozanlı Covers" olarak kendi bünyemizde imal ettiğimiz kızak koruma sistemleri ile müşterilerimize proje destekli hizmet vermekteyiz.
2015 yılı ortalarına kadar lineer sektöründe bir dünya markası olan INA ile müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmeti bundan sonra yine bir dünya markası olan Schneeberger ile vermeye devam edeceğiz.

Misyonumuz ;
Büyük potansiyele sahip Türk sanayisinin gelişimine paralel olarak " müşteri yakınlığı " ilkesinden hareketle ve en uygun çözümleri üretebilen teknik desteğimiz ile Kozanlı ve Schneeberger ürünlerini Türk sanayisinin hizmetine sunabilmek ve bu hizmetlerimizi sürekli geliştirerek " müşterilerimizin memnuniyetini " kalıcı kılmaktır.

Hedefimiz ;
AR-GE çalışmalarımız ile; seri imalat kapasitemizi arttırarak, yurt içi ve yurt dışında CNC tezgah imalatçılarının önemli bir tedarikçisi olmaktır.

Çalı Kavşağı Alaaddinbey Cad. No:116, 16120, NİLÜFER BURSA
+90-224-443 26 40
+90-224-443 26 39

Firma İletişim Formu19.754 kez görüntülenmiştir