İĞREK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1946 ana faaliyet alanı dökme demir ve bronz parçalar üretcisi olarak kurulmuştur. Geçen yıllarda ülkemiz en bilinen lider marangoz takım tezgahları üreticisi olmuştur.

1970’lerden itibaren firma ikinci neslinin güçlü katılımı ile dökümcülük alanında artan yatırımlar ile marangoz makinaları üretimi bırakılmış ve firma günümüze dek döküm sektöründe öncü olmayı hedeflemiştir.

İğrek Makina’nın ana hedefi %100 müşteri memnuniyetidir. Firma ürün çeşitliliği, kapasitesi ve teknolojisi ile sektörde lider olmayı amaçlamaktadır.

Takım tezgahları parçaları üretiminde kazandıkları tecrübe ile yerli üretim takım tezgahları üretmek, havacılık ve enerji sektörlerinde teknolojik altyapısı yüksek parça ve sistemler geliştirmeye devam etmek çimento ve madencilik gibi ağır sanayi sektörlerinin de çözüm ortaklığında lider olmayı hedeflemektedir.
İğrek Makina 70 senelik döküm tecrübesi ile Pik, Sfero ve Çelik Döküm üretimini sürdürerek proje bazlı çalışmaları ile her zaman teknolojisinde, kapasitesinde ve ürün çeşitliliğinde öncü olmayı hedeflemektedir.

Özellikle Otomotiv Sac Kalıpçılığı ve Makine Üretim sektörüne yönelik üretimine ülkemiz ve dünyada yükselen değerler olan havacılık ve enerji sektörlerini de ekleyerek, akademik seviyede destekler alarak ve AR-GE çalışmaları yaparak teknoloji üreten çok yönlü sağlayıcı olmaya devam edecektir.

 

 

 

 

 

 

OSB A.Osman Sönmez Blv. No:10, 16140, NİLÜFER BURSA
+90-224-243-16 06
+90-224-243-13 20

Firma İletişim Formu11.124 kez görüntülenmiştir