HÜRMAK PLASTİK OTOMOTİV MAK. İMALAT SAN. VE TİC. A.Ş.

1969 yılından beri ülkemizde plastik ve makine sektöründe faaliyet göstermekte olan HÜRMAK Plastik Otomotiv Makine İmalat Sanayi A.Ş, kurulduğu günden bugüne sektörünün öncü firmalarından biri olmuştur. Ürettiği plastik enjeksiyon makineleri ülkemizdeki üreticilerin yılardır güvenerek tercih ettikleri ve uzun yıllar kullandıkları bir seçenek olmuştur ve bu uzun yıllar boyunca güvenilirliğini ispatlamıştır. Kaliteli ve hızlı servis hizmetleri ile her zaman müşterisinin memnuniyetini birinci sıraya koyarak, 42 yılda ülkemizdeki en güvenilir ve köklü firmalardan birisi haline gelmiştir.
2000 yılında girdiği Çin piyasasındaki hakimiyetini 2006 yılında HURMAK Çin ofisini açarak perçinlemiştir. Dostluk, güven ve karşılıklı anlayış çerçevesinde kurduğu sıkı ortaklık bağları ile Çin’deki tedarikçilerinden her zaman için mümkün olan en iyi kaliteyi, en uygun fiyatlara ülkemizdeki tüketicilere 40 yıllık HÜRMAK tecrübesi ile harmanlayarak sunmayı kendisine hedef edinmiştir.
2005 yılında ara verdiği plastik enjeksiyon makinesi üretimine, 2010 yılı ile tekrar başlayan HÜRMAK, Gebze Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasında müşterilerine yeniden alışılmış Türk malı HÜRMAK plastik enjeksiyon makinelerini sunmaya başlamıştır.Yerli üretiminin yanı sıra, dileyen müşterilerine Çin’deki fabrikalarda üretilmekte olan makineleri de sunmaktadır. Plastik sektörünün her noktasında varlığını gösteren HÜRMAK, isteyen müşterileri için sipariş üzerine şişirme, granül, panel çekme ve extruder gibi makinaların da teminini yapmaktadır.Kocaeli GOSB içerisindeki ana fabrikasının yanı sıra, Bursa Nilüfer Organize Sanayi içerisinde bulunan HURMAK Bursa şubesinde çiftçilerimizin plastik kasa ihtiyacını karşılamakta ve aynı zamanda çeşitli fason baskı işlerini de yaparak, makine müşterilerimizin de ürünlerimizi çalışır vaziyette, üretimin içerisinde görmesine olanak sağlamaktadır. İsteyen müşterilerimiz, gördükleri tesisin kedi üretim hacimlerine göre ölçeklendirilmiş versiyonlarını anahtar teslimi çalışır bir şekilde temin edebilmektedirler. Ayrıca aynı fabrika içerisindeki granül hammadde üretim tesisi ile bölgedeki üreticilerin ihtiyaçlarına da cevap verilmektedir.

Plastik Enjeksiyon Makineleri,
Alçak Basınçlı Enjeksiyon Makineleri,
Plastik Enjeksiyon Kalıpları, Ekstrüzyon Makineleri,
Yan Ekipmanlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gebze Organize Sanayi Bölgesi, İhsan Dede Cd. No:135, 41400, GEBZE KOCAELİ
+90-262-751 30 31

Firma İletişim Formu27.512 kez görüntülenmiştir