USEL MAKİNA İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET LTD. ŞTİ.

Araştırma, Geliştirme ve Bilgi’ye büyük önem veren USEL MAKİNA, yüksek hassasiyette CNC Makinaların üretimine odaklanarak 4-5-6 eksenli CNC İşleme Makinaları ile 3-5 eksenli Su jeti Kesim Makinaları imalatıyla faaliyetlerini yürütmektedir. USEL MAKİNA, 20 yılı aşkın tecrübesi ile Türkiyede Lider CNC Makina Üreticisi olma misyonu ile çalışmalarına devam etmektedir. Özellikle müşteri memnuniyetine ve satış sonrası servise büyük önem vererek, ürünlerini, insan kaynağını, süreçleri ve çevre kalitesini devamlı olarak iyileştirmeye gayret etmektedir.

USEL MAKİNA başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 20 den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. CNC İşleme Makinalarımız Alman Baumann Grubu’na bağlı partnerlerimiz, CNC Su jeti Kesim makinalarımız da Alman KNUTH tarafından Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve Rusya’da pazarlanmaktadır. Özellikle Avrupa ülkelerine yapılan ihracat hacminin arttırılması şirketin en önemli misyonlarından birisidir ve bu amaçla yüksek standartlarda yerli üretim gerçekleştirilmektedir.

USEL MAKİNA, Uluslararası düzeyde ISO 9001 sertifikasına sahiptir. Üretilen makinalar, üretimin her aşamasında kalite kontrol sürecinden geçirilerek, Avrupa standartlarına uygun en az %65 yerlilik oranına sahip olarak üretilmektedir. Makinalar CE sertifikasına sahiptir.

 

 

 

 

 

 

 

İMES Sanayi Sitesi A Blok 104. Sok. No:5 Y.Dudullu, 34776, ÜMRANİYE İSTANBUL
+90-216-526 45 75
+90-216-526 45 76

Firma İletişim Formu15.723 kez görüntülenmiştir