UMAR MAKİNA SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

UMAR Hakkında

Umar Makina Sanayi 1972'de İstanbul'da kurulmuş ve sanayideki yolculuğuna Türkiye'deki ilk dikiş kaynak makinasını üreterek başlamıştır.
1978 yılında ambalaj makinalarının ilk ihracatçısı olmuş ve yapmış olduğu bu yurtdışı satışı Türkiye'nin ilk yerli teneke ambalaj makinası ihracatı olarak resmi makamlarca onanarak tarihe geçmiştir. Bu başarısıyla Umar Makina ilk ihracatçı mansiyonu ile ödüllendirilmiş ve sektörüne ihracat ufkunun yolunu açmıştır.
Bugün ise Umar Makina, metal ambalaj sanayisinde 50 yıllık tecrübesi ile tam otomatik ve yarı otomatik metal ambalaj makinaları üretmekte, anahtar teslim tam otomasyon ve ful entegre üretim tesisleri kurar ve yıllık üretiminin % 85'ini ihraç etmektedir.
Umar Makina makinalarını Hollanda, Portekiz, İngiltere, Mısır, Rusya, Dubai, Hindistan gibi 50'den fazla ülkede çalışır halde görebilirsiniz.

MİSYONUMUZ

Paydaşlarımızla oluşturduğumuz aile ortamında, sürekli gelişim anlayışımızla dünya pazarına kaliteli ve teknolojik makinalar sunuyoruz.
Geride bıraktığımız yarım asırda hep müşterilerimizin başarısının yanında ve daima verdiğimizin sözlerin arkasında olduk ve daima olacağız.

VİZYONUMUZ

Dünyanın her bir köşesinde, uzun ömürlü teneke ambalaj makinası arayan yatırımcılar için kalite ve teknolojide referans noktası olmak.
Yarattığımız markayı sürdürülebilir ve kurumsal bir çatı altında paydaşlarımızla birlikte gelecek nesillere taşımak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çerkeşli OSB Mah. İMES OSB Bulvarı 8.Cadde No:1, 41455, DİLOVASI KOCAELİ
+90-216-466 47 07
+90-216-415 47 41

Firma İletişim Formu19.357 kez görüntülenmiştir