TUGAYHAN MAKİNE METAL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

YILLARIN TECRÜBESİ
Tugayhan Makine, Fiber Lazer Kesim Makineleri üretimine odaklanmış, üretimi temel esas edinmiş, ilerlemeye açık, günümüz teknolojisini yakından takip edip bünyesine katan, Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarını benimseyen, ülkemize yaptığı istihdamlarla ve yerli üretimle destek veren ve bu yolda emin adımlarla ilerleyeren bir kuruluştur.


Çıkış noktamız küçük ve orta ölçekli işletmelerin yaşadığı sorunları çözmektir. Bu nedenle hızlı ve hassas kesimler elde edebileceğiniz kompakt makineler üretiyoruz.


Firmamız kısa sürede Fiber Lazer Kesim Makineleri sektöründe sayılı üreticilerden biri haline gelmiş ve Antalya Akdeniz Sanayi Bölgesi’nde faaliyetlerini sürdürmektedir.

BAŞARILI BİR EKİP
Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar.

En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü bünyemize çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak, verimliliklerini arttırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve iş birliği ile dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak Tugayhan Makine’nin devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Tugayhan Makine’nin amacı doğrultusunda; gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, makinelerimizin sorunsuz çalışmasını sağlayarak, müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılarız.

Kolay kullanılabilir, hızlı ve hassas kesimler elde edilen makineleri geliştirir, üretir ve satış sonrası hizmet veririz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akdeniz Sanayi Sitesi 5005 Sk. N.91-93, 7220, KEPEZ ANTALYA
+90-242 312 53 20
+90-242 312 53 21

Firma İletişim Formu5.891 kez görüntülenmiştir