TEMKES MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Geçmiş başarılarımızla avunmak bizim DNA'mızda yok. Bugüne kadar 15.000'den fazla makine satmış bir üretici olarak biraz dinlenmeye ihtiyacımız olduğunu düşünebilirsiniz ama bizde işler öyle yürümez. Temelsan dikey seri testere ve serit testere flas alın kaynak makinalarını piyasaya sürdüğümüz 1985'den bu yana ürünlerimizi geliştirdik, mükemmelleştirdik, baştan sona yeniledik, binbir güçlüğü aştık, sektörde değişim yarattık ve bizim için serit testere flas alın kaynak makinaları imalatımızda"fazla uzun yaşamazlar" diyenleri mahcup ettik.

Temelsan Makina olarak bütün amacımız; serit testere Flas Alın Kaynak makinalarımızı ve Dikey Serit Testere tezgahlarımızı daha hızlı, daha güvenilir, kullanımı daha kolay hale getirmek ve hepsinden öte, ilk günkü hedefimize sadık kalarak insanlara yatırımlarının karşılığını tam olarak veren gerçek bir değer sunmaktır.

Sürekli gelişen makine tasarımları sayesinde tezgahlar kesme hızlarını arttıran ve serit testere kaynak asamasındaki aksama sürelerini azaltan özelliklerle güçleniyor. Temelsan Makina da sunduğu bilgi ve deneyimle tüm bu gelişmeleri bir araya getiriyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akçaburgaz mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:55-1, 34522, ESENYURT İSTANBUL
0212 544 25 19
0212 577 65 57

Firma İletişim Formu12.691 kez görüntülenmiştir