STAR ÇELİK SANAYİ ve TİCARET LTD. ŞTİ.

STAR ÇELİK 1976 yılında 200 m2'lik fabrika ve 2007 yılında da 5500 m2 fabriksına taşınmıştır. Böylelikle yurt içi kadar, yurtdışı pazarlarında ihtiyaçları karşılayabilecek duruma gelmiştir. STAR ÇELİK Almanya, İsveç, Fransa, Belçika ve Rusya gibi bazı ülkeler de ihraacat yapmaktadır.

STAR ÇELİK bugün atölyeler, depolar, fabrikalar, servisler ve bürolarla ilgili çok geniş kapsamlı ürün çeşinide sahip olup, Alet Dolapları, Çalışma Tezgahları, Raflama sistemleri, Mağaza Donanımları, taışyıcı Ekipmanlar, Kitle ietişim Ortamları, Arşivleme Sistemleri, Proje Dolapları, Kartoteks Askılı Dosya ve Klasör Dolapları v.b. Endüstriyel ve Büro Çalışma Ekipmanları üretmekte, standard ürünler dışında da çeşitli ihtiyaçlara göre özel taleplere de cevap vermektedir.


PROJE-ARGE

STAR ÇELİK, tasarım, tedarik, üretim, satış bölümleriyle müşteri gereksinimlerine yüksek ürün kalitesini hizmet mükemmelliğini sağlayarak sektörde önder duruma gelmiştir. kurumsal felsefenin ayrılmaz bir parçası olan detaylara dikkatli ve titizlikle yaklaşan bir anlayışa sahiptir.

Müşteri özelliklerine göre proje gereksinimlerini karşılamaktadır. Ürün geliştirme bölümünde sürekli daha iyi çalışma ortamları, depolar için verimli çalışma ve kullanıcı güvenliği göz önünde bulundurularak yeni ve yenilikçi çözümler üzerinde çalışıyoruz.


İstekleri detaylandırarak titizlikle çözüme ulaşırmak kurumsal felsefemizin en önemli maddesidir. Tasarım Ar-ge projelendirme ekibimizin verimlilik ve kullanıcı güvenliği odaklı yeni ve yenilikçi çözümler üzerinde çalışmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Selimpaşa Sanayi Bölgesi 5007 Sok. No:23, 34590, SİLİVRİ İSTANBUL
444 19 76
+90-212-723 55 66

Firma İletişim Formu17.305 kez görüntülenmiştir