SİSTEMTEKNİK MAKİNE SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

Şirketimiz 15 yıla dayanan tecrübesiyle elektrostatik toz boya ekipmanları ve komple boyama tesisleri konusunda uzmanlaşmış ve sektörde hakettiği yere ulaşmıştır.

Electron markası altında dünya standartlarında üretilen ürünlerimiz Türkiye' de ve dünyanın birçok ülkesinde güvenle kullanılmaktadır. Yaygın satış ve servis ağımız ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirket politikamız sayesinde her geçen gün biraz daha büyümekteyiz

Mevcut kapasitemizi artırmak ve sektördeki yerimizi sağlamlaştırmak için yapmış olduğumuz yatırımların sonucu; 2008 yılı kasım ayından itibaren İzmir İTOB Organize Sanayi Bölgesi' nde 6.500 m² kapalı alana sahip yeni fabrikamızda üretimimize devam etmekteyiz.

Fabrikamız yaş ve toz boya tesislerinin komple üretimini sağlayacak makinalarla donatılmıştır.130 kişilik nitelikli ekibimizle ürünlerimizi hızlı ve kusursuz şekilde üretmek için çaba sarfetmekteyiz.

Sistem Teknik sadece Türkiye’ de bayi ve satış sonrası hizmet ağı oluşturmakla kalmamış, tüm dünyada 35 ülkeye aynı kalite ve anlayışla bayi ağını kurmayı başarmıştır.Ortadoğu, Afrika, eski Sovyet ülkeleri ve Balkan ülkelerinde ciddi pazar paylarına sahip olan firmamız son yıllarda artan ilgiyle portföyünü genişleterek Avrupa ülkelerine açılmıştır. Hollanda, Belçika, Almanya gibi ülkelere hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla buralarda çalışmalarımız hızla devam etmektedir.

Firmamız kendini sürekli geliştirmeyi ,değişimi takip etmeyi ve bu değişimi bizzat yaratmayı kendine görev bilmiştir.Sektöründe lider , saygı gören bir marka olmuş ve bunu sosyal sorumluluk ilkeleri çerçevesinde gerçekleştirmiştir.

Ürünlerimizden bazıları;
Otomatik ve manuel elektrostatik toz boya uygulama ekipmanları
Kutu tipi ve üstten konveyörlü fırınlar
Manuel ve otomatik toz boya kabinleri
Elektrostatik toz boya robotları
Otomatik toz ve yaşboya tesisleri
Püskürtme ve daldırma tip yüzey temizleme hatları
Alüminyum profil boyama tesisleri
Alüminyum termik fırınları
Alüminyum ahşap desen fırınları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Halil Rıfat Paşa Mah. Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat 2 No: 65 Okmeydanı, 34385, ŞİŞLİ İSTANBUL
+90 212 222 23 45
+90 212 210 67 61

Firma İletişim Formu15.394 kez görüntülenmiştir