Pİ MAKİNA OTOMOTİV İNŞAAT MAKİNA PAZARLAMA İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Erg İnşaat Ticaret ve Sanayi Aş.’nin imalat birimi olarak kurulan Pi Makina, 1974’den beri ürettiği iş ve inşaat makinaları ile bugün tüm dünyaya hizmet vermektedir. Geniş ürün gamı ve yüksek kaliteli servis hizmetiyle 40 yılı aşkın süredir iş makinaları alanındaki faaliyetleri ve müşterilerin ticari ihtiyaçlarına yönelik sunduğu benzersiz çözümlerle Pi Makina dikkate değer başarı göstermektedir.
Ankara’da toplam 500.000 m2’lik açık ve kapalı üretim alanlarına sahip Pi Makina, yaklaşık 1000 personeli ile bölgesinde lider bir kuruluş olarak modern ve yenilikçi birçok iş kolunu aynı çatı altında toplamıştır. Proje, Ar-Ge, Test ve Kalite kontrol departmanları, Cnc işleme, Talaşlı imalat, Isıl işlem, Boyama ve Kumlama merkezleri öne çıkan birimlerdir. Kalite politikasının da öngördüğü gibi sürekli iyileştirme yaklaşımıyla gelişmiş teknoloji kullanıp, zamanında ve kaliteli üretim yaparak müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.
Beton santrallerinden beton pompalarına, kule vinçlerden kırma eleme tesislerine, kazıcı yükleyicilerden ekskavatörlere… güçlü, verimli ve güvenilir iş ve inşaat makinaları ile projenizi tam zamanında ve düşük maliyetlerle tamamlamaktadır. Ayrıca satış sonrası hizmetler ile sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesinden müşterilerine 7/24 servis ve yedek parça hizmeti sunmaktadır.
“Pi Makina sizin için Çalışan makinalar üretiyor…”

Üretim
Ankara’da bulunan ve 250.000m2’ lik fabrika alanına sahip olan Pİ MAKİNA, rakiplerine göre çok daha üstün teknolojiyle donatılmış ekipmanlarıyla, üstün hizmet vermenin ve kalitenin ayrıcalıklarını müşterilerine yaşatmanın kıvancını taşımaktadır. Fabrika sahası labaratuvarlar, test merkezleri, kumlama ve fırın boyası yapan birimleri, yüzlerce CNC tezgahı ile donatılmış olup; özenle makina üretmenin, kalite kontrolün üretimdeki öneminin ve el değmeden sıfır hata ile ürünler çıkarmanın özgüvenini taşımaktadır.

Mühendislik
Pİ MAKİNA alanında Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olarak, özellikle proje geliştirme ve Ar-Ge’ye verdiği önemle makine sektöründe her geçen gün markasını kuvvetlendirmiştir. Bu birimlerde çalışan 100’e yakın mühendisiyle müşterilerin her türlü isteklerine cevap verebilme yeteneğini geliştirmiştir. Son teknoloji ürünü ekipmanlarıyla, bilgi ve becerileriyle kendini sürekli geliştiren Pİ MAKİNA, müşteri isteklerine en doğru şekilde ve alternatif çözüm yolları üretebildiği için her daim sektörün önde gelen ve lider firması olmuştur.

Servis
Pİ MAKİNA, sadece üretim ve mühendislik çalışmalarına önem vermekle kalmamış; 7/24 servis ve yedek parça anlayışı ile, müşteriye verilen değeri her geçen gün artırarak “Satış Sonrası Hizmet” birimini kurmuştur. Bu birim tüm Türkiye’ye ve dünyanın birçok ülkesine hizmet verebilecek kapasitededir ve bu çembere her geçen gün yenileri eklenmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

G.O.P Mah. 79/1 Sok. No:6 PK:10-11, 06831, GÖLBAŞI ANKARA
+90-312-484 08 00
+90-312-484 14 36

Firma İletişim Formu26.351 kez görüntülenmiştir