AJAN ELEKTRONİK SERVİS SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

AJAN Elektronik 1973’ ten bu günümüze metal işleme sektöründe yüksek teknolojili makineler üretmektedir.Yurtiçinde ve yurtdışında 40 ı aşkın ülkede 6000 i aşkın makinesı bulunmaktadır.Söz konusu makinelerin hepsi faal olup, tüm yedek parçaları stoklarımızda mevcuttur.Şu an dört fabrikası ve 300’ü aşkın personeliyle AJAN Elektronik Türkiye’de CNC plazma pazarının liderliğine ve de uluslararası alanda gün geçtikçe artan bir pazar payına sahiptir.Müşteri talep ve beklentilerinin sürekli değiştiği günümüzde AJAN Elektronik;
• Araştırma ve Geliştirmeyi,
• Eğitimi,
• Zamanı etkin ve doğru kullanmayı ilke edinmiştir.
Hedefimiz, satın alınabilir, ileri teknoloji makineleri üretmek ve bu makinelere güvenilir bir satış sonrası hizmet vererek müşterilerimizin sürekli memnuniyetini korumaktır.


GARANTİ
Plazma kesme sisteminde garanti kapsamı önemlidir. Çünkü bu makineler ağır koşullarda iş yaptıkları için teknik destek ve servis hizmeti çok önemlidir. Mevcut ithal edilen sistemlere verilen garantiler, (özellikle torc kısmına verilen garantiler) genel olarak kullanıcıda kusur bulunup garanti kapsamı dışına çıkartılır.Değiştirilmesi gereken malzemeler yurtdışından temin edilir ve genel olarak bu temin süresi bazen çok uzayabilmektedir. AJAN firması Türkiye genelinde İSTANBUL-ANKARA-İZMİR de yerleşik servise sahiptir. SARF MALZEMELERİ (yedek uçlar) ve yedek malzeme teminleri gün içinde firmamızdan temin edilebilir ve teslimat yapabilmektedir. Hedefimiz, satın alınabilir, ileri teknoloji makineleri üretmek ve bu makinelere güvenilir bir satış sonrası hizmet vererek müşterilerimizin sürekli memnuniyetini korumaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

10039 Sokak No:10 A.O.S.B., 35620, ÇİĞLİ İZMİR
+90-232-328 12 02
+90-232-328 15 01

Firma İletişim Formu28.637 kez görüntülenmiştir