KAMSAN METAL ELK. MAK. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Kurucumuz babamız Nihat KAHYAOĞLU'nun 1958 yılında Bursa Kapalıçarşıdaki bir torna atölyesi ile başlayan sanayicilik hayatı 1975 yılında vefatına kadar gelişerek kendisini Bursa'nın önde gelen sanayicilerinden biri haline getirmiştir.

1960'lı yılların ikinci yarısında ülkemizde sınırlı sayıda imalat yapan kamyon, kamyonet ve traktör fabrikaları ile yaptığı çalışmalar kentimizde talaşlı imalat konusunda ilk defa profesyonel anlamda otomotiv yan sanayinin kurulmasında öncülük etmiştir. 1970 yılında ise bugün bizim hala ürettiğimiz revolver torna tezgahlarının imalatına başlamıştır. Kamsan Makina Sanayi hala Nihat KAHYAOĞLU'nun vefatından sonra yönetimi alan ailesi tarafından idare edilmektedir.

Bugün Kamsan Makina Sanayi Demirtaş Organize Sanayi Bölgesindeki 1650m² modern fabrikasında modern imalat teknikleri ve yüksek kalitesiyle revolver tornalar, CNC tornalar için çubuk sürücüler ve çeşitli otomat tezgahları üretmektedir. Ürettiği makinaları 1995 yılından beri başta Almanya olmak üzere çeşitli ülkelere ihraç etmektedir. Ürün kalitesi ve verdiği güvenle Kamsan Makina Sanayi Türkiye'de kendi konusunda lider firmadır.

Revolver Torna
Magazinli Çubuk Sürücü
Çubuk Sürücü
Kısa Parça Sürücü
Bağ Boru Sürücü

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Ali Osman Sönmez Cad. Fesleğen Sk. No:14, 16390, OSMANGAZİ BURSA , Türkiye
+90 224 261 61 70
+90 224 261 62 75

Firma İletişim Formu15.627 kez görüntülenmiştir