GL MAKİNA İMALAT MONTAJ SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.

2000 yılından beri Ankara’da faaliyetini sürdüren GL Makina, Vinç Mekanik ve Elektrik sistemlerinin tasarımı, imalatı, modernizasyonu konusunda edindiği tecrübe ile sektörde öncü bir firma haline gelmiştir.

GL Makina, 2015 yılından itibaren özellikle anahtar teslim projelerde görev almıştır. Ayrıca, Demir Çelik Fabrikaları, Haddehaneler, Bakır Fabrikaları, Çimento Fabrikaları, Liman ve Yükleme sahaları ve Tersaneler başta olmak üzere birçok son kullanıcı için de farklı çözümler sunmaktadır.

GL Makina, özel ve yüksek tonajlı vinç üreten çok sayıda yerli ve yabancı firmanın ana tedarikçisi olup son 10 yıl içerisinde, özellikle Proses vinç, Exproof ve offshore vinçler konusunda binlerce özel tasarım ürün ile hizmet vermiştir.

Türkiye’nin en önemli imalat ve lojistik sahalarında, müşterilerine yenilikçi ve teknolojiyi takip eden bir yaklaşımla hizmet sunan GL Makina, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bunun yanı sıra tasarım ve imalat aşamasından ürünün devreye alınmasına kadar olan sürede müşterileri ile kurduğu yakın iletişim sayesinde talebe uygun ideal hizmet ve çözümler de sunmaktadır.

Vinç Kabinleri
Elektrik Odaları
Endüstriyel Klimalar
Tamponlar
Operatör Kontrol Panelleri
Kablo Arabaları
Load Pin

Malıköy Anadolu OSB Mahallesi Anadolu OSB 9. Cadde No:6, 06105, SİNCAN ANKARA , Türkiye
+90 312 395 63 17
+90 312 395 64 17

Firma İletişim Formu5.642 kez görüntülenmiştir